Hakkımızda - Geceyi KurtarVokal - Aleyna Sena Sarı

2000 yılında Ankara’da doğdu. İlkokulu bitirdikten sonra 2011'de Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nın yetenek sınavlarına girdi ve orada okumaya hak kazandı. Enstrüman olarak flüte başladı. Yan enstrüman olarak piyano dersi aldı. Solfej eğitimini Metin Munzur’dan ve flüt eğitimini Aysun Müftüoğlu’ndan aldı. Lisede sınıf atlama kararı aldı ve liseyi erken bitirdi. Ortaokul ve lisede Konservatuvardan mezun olduktan sonra Üniversitede de aynı şekilde flüt çalışmalarına devam etti. Bu süreç içerisinde bir çok oda müziği konserleri, koro konserleri, resitaller ve orkestra konserlerinde yer aldı. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı'ndan 2021’ de mezun oldu. Okul serüveni bitince Hülya Kazan’dan vokal dersi almaya karar verdi ve 3 ay Hülya Kazan ile çalıştı. 2021 Temmuz ayında Harun Karagöz’ün kurmuş olduğu Geceyi Kurtar ekibi ile tanıştı ve gruba solist olarak katıldı. Halen çalışmalara devam etmektedir. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yan dal yapmaktadır.


Gitar - Harun Karagöz

1991 yılında Ankara'da doğdu. Küçük yaşlarda gitar çalmaya ve söz yazmaya başladı. Hakan Küçükeroğlu'ndan gitar dersleri aldı. Yılmaz Anıl Baskı ile bir dönem armoni çalıştı. Umut Akduman ile kurduğu Endless Sacrifice ile progressive death metal türünde eserler üretti. Grubun dağılmasını sonucu bir çok farklı grupta solo gitarist olarak görev aldı. Uzun bir süre çalışmalarına ara verdi. 2019 yılında Geceyi Kurtar'ın temellerini attı. 2020 yılında grubun kemik kadrosunun oluşmasıyla çalışmalara başladı. Bu süre zarfında bir noktaya bağımlı kalmamak için kayıt ve mix teknikleri üzerine yoğunlaştı. Bu süreçte bir çok ses mühendisi ile çalıştı. Grubun tüm planlama ve prodüksiyon süreçlerini yönetmektedir.Davul - Abdurrahman Bulut

30 Mart 1983 Tokat doğumlu. Bilkent Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu. Yazılımcı. Çocukluktan beri vurmalı çalgılara meraklıydı. Davul öğrenmeye 2001 yılında kendi imkanları ile başladı. Dave Weckl eğitim DVD’lerinde öğrendiği teknikleri Bilkent Üniversitesi Müzik Kulübü prova stüdyosunda çalıştı. Ertesi yıl Özgür Benzeş ve Kerem Helvacıoğlu ile kurduğu CashCake grubuyla uzun süre çalıştı, besteler yaptılar. Müzik Kulübünde davul öğretmenliği yaptı. Daha sonra Türk Halk Müziği’nden Metal’e bir çok farklı tarzda çalan bir çok amatör grupla çalıştı, sahne aldı. Müziğe uzun süre ara verdikten sonra Harun Karagöz ile tanıştı ve Geceyi Kurtar’a dahil oldu. Müzik dışında hobi amaçlı açtığı marangoz atölyesinde el aletleri ile geleneksel teknikler kullanarak ürünler tasarlayıp yapıyor.


Bas Gitar - Kağan Yücel

1980 Ankara’da doğdu. Çocukluğundan beri müziğe olan merakını yönlendirmek adına 1992 yılında bas gitar çalabilmek için gitar metodu öğrenmek amacıyla Ankara’da bir klasik gitar kursuna yazıldı. Bas gitar çalmaya 1994 yılında başladı ve asıl enstrümanı olarak benimsedi. Müzik macerası boyunca punk’tan heavy metal’e, grunge’dan progresif rock’a kadar uzanan geniş bir yelpazede bir çok grupta çaldı, onlarla kayıtlar aldı ve sahneye çıktı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kısa sürecek olan bir duraklama döneminden sonra tekrardan gruplarda çalmaya başladı. 2019 yılında Geceyi Kurtar grup elemanları ile tanışıp, gruba dahil oldu ve grubun en yaşlısı ünvanını almaya hak kazandı. Halen Geceyi Kurtar ve Plebeian gruplarında bas gitar partisyonlarını şenlendirmektedir. Müzik haricinde üyesi olduğu grupların işleri öncelikli olmak üzere grafik tasarımcılık yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.Klavye - Uygar Çimen

1998 de Ankara'da doğdu. Çocukluğundan beri müziğe olan ilgisini Güzel Sanatlar Lisesine giderek pekiştirdi. Üniversitede Gazi Müzik Öğretmenliği bölümünü bitirip aynı anda da müzik teknolojisi alanında kendini geliştirdi. Flyers, ve Till Daylight gruplarında yeraldı. Şu an hala aktif olarak Açık Seçik Aşk Bandosu, Brütüs ve Geceyi Kurtar'da çalıyor. Bunlara ek olarak prodüktörlük, sanat yönetmenliği ve danışmanlığı yapıyor. Aynı zamanda özel bir güzel sanatlar lisesinde teori, müzik teknolojileri ve enstrüman dersleri veriyor.
Eski Üyeler

Arzunaz Kaya

Berent Oral